پژوهش لرستان

به مطالعه ، تحقیق و پژوهش اهمیت بدهید. مقام معظم رهبری

پژوهش لرستان

به مطالعه ، تحقیق و پژوهش اهمیت بدهید. مقام معظم رهبری

پژوهش لرستان
بسم الله الرحمن الرحیم
این سایت جهت اطلاع رسانی و ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری استان لرستان ایجاد گردیده است.
نظرات پیشنهادی خود را در انتهای مطالب برای ما بفرستید.
و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم
مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان لرستان
آخرین نظرات
  • ۲۳ ارديبهشت ۹۷، ۱۲:۲۲ - متیو تل
    سپاس

۱ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۴ ثبت شده است

برگزاری شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران و ششمین کنفرانس فیزیک و آزمایشگاه در استان لرستان، خرم آباد - شهریور 1394

۱۳۹۳/۰۹/۲۹

به اطلاع کلیه پژوهشگران، دبیران محترم فیزیک و علوم تجربی، اساتید دانشگاه، دانشجو معلمان و فعالین حوزه آموزش فیزیک و فعالیت های آزمایشگاهی، صاحب نظران حوزه ی فیزیک و تعلیم وتربیت می رساند : شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران و ششمین کنفرانس فیزیک و آزمایشگاه در استان لرستان و در شهریور ماه 1394 برگزار شده، مردم میهمان نواز وغیور شهرستان خرم آباد با  جاذبه های فرهنگی، هنری و گردشگری استان آماده پذیرایی از شرکت کنندگان گرامی این کنفرانس هستند.

این تصمیم روز چهارشنبه 26/9/1393 در جلسه شورای اجرایی و باحضور ریاست اتحادیه استاد اسفندیار معتمدی و اعضای شورای اجرایی دوره ششم آقای اسدالله یوسفی، آقای رضاخاکسار، آقای مسعود شیبانی اصل، خانم مرضیه عصمتی، آقای دکتر سلیمان رسولی، آقای سیروان مردوخی و بازرس اتحادیه آقای محمدحسن بیاتانی همراه با استاد بصیره با اکثریت آرا گرفته شد.

از کلیه علاقمندان و همکاران ارجمندی که تمایل به نگارش مقاله دارند و ثبت نام در کنفرانس دارند دعوت می شود تا اقدامات و هماهنگی های لازم را جهت ثبت نام و انجام تحقیق یا جمع بندی یافته های تحقیقات به عمل آورند. به زودی چگونگی ثبت نام و ارسال مقاله، تاریخ های مهم و فراخوان اولیه کنفرانس حاوی محورها، اهداف و شعار شانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران و ششمین کنفرانس فیزیک و آزمایشگاه روی سایت اتحادیه عامفا قرار گرفته و از منوی سمت چپ سایت به آدرس­  www.uipteachers.com قابل دسترسی خواهد شد.

البته می توانید با مراجعه به منوی سمت چپ در بخش «پانزدهمین کنفرانس آموزش فیزیک ایران» از نحوه برگزاری، اهداف، محورهای اولیه و نمونه مقاله دوره های قبلی اطلاع حاصل نمایید.

شورای اجرایی دوره ی ششم، ضمن دعوت از کلیه معلمان گرانقدر فیزیک و پژوهشگران، محققین و فعالین حوزه آموزش، اساتید گرامی و علاقمندان به شرکت در کنفرانس و ارسال مقاله ؛ تمام تلاش خود را جهت برگزاری باشکوه کنفرانس و تمهید امکانات و شرایطی است که برای همه شرکت کنندگان پربار و مثمرثمر باشد، به عمل خواهد آورد.

                            شورای اجرایی و بازرس دوره ی ششم

                                            اتحادیه عامفا

فهرست خبرها کد خبر : ۹۴۴

بروشور فراخوان و پوستر کنفرانس

پوستر کنفرانس:

بروشور کنفرانس:

به زودی

جهت دانلود بروشور با کیفیت مناسب برای پرینت اینجا را کلیک نمایید.pdf

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ ارديبهشت ۹۴ ، ۰۹:۰۵
پژوهش لرستان : ۶۷۳